Trisdešimtmetį švenčiantis choras „Virgo“ koncertui kviečia buvusias choristes

Pranešimo iliustracijaRugsėjo 16-18 dienomis Šv. Jonų bažnyčioje vyks įspūdinga chorų šventė, skirta Vilniaus universiteto merginų choro „Virgo“ trisdešimtmečiui. Tris vakarus iš eilės drauge su „Virgo“ koncertuos kūrybiniais ryšiais susiję chorai: VU akademinis choras „Gaudeamus“, VU mišrus choras „Pro musica“, Bernardinų bažnyčios choras „Langas“ ir svečiai iš Jekaterinburgo – Uralo universiteto akademinis choras. Sutelkta didžiulė kūrybinė komanda klausytojams ypatingą trijų vakarų programą.

Šventės uždarymo koncerte šeštadienį (rugsėjo 18 d., 19 val.) į programą įsijungti kviečiamos visų laikų „Virgo“ choristės ir drauge atlikti G. B. Pergolesi kūrinį „Stabat Mater“. Solines partijas taip pat atliks “Virgo” choro dainininkės. Akomponuos VU kamerinis orkestras.

Anksčiau „Virgo” dainavusios moterys ir merginos kviečiamos į bendrą repeticiją antradienį, rugsėjo 14 d., 20 val. VU didžiojoje auloje, M. K. Čiurlionio g. 21 (įėjimas per Gamtos mokslų fakultetą).

Renginio programa