VU MF Odontologijos institutas kviečia alumnus į susitikimą „Alma Mater išugdyti“

Pranešimo iliustracijaSpalio 22 d., penktadienį, 14.00 val. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Odontologijos institutas kviečia į pirmą kartą organizuojamą dešimties universitetą baigusių odontologų laidų susitikimą – „Alma Mater išugdyti“. Renginio metu bus pristatytas Odontologijos instituto logotipas. Tai bus puiki proga susitikti dėstytojams ir buvusiems studentams, pasidalyti studentiškais prisiminimais ir jau sukaupta gyvenimo patirtimi.

Visi VU Medicinos fakulteto Odontologijos instituto alumnai laukiami Vilniaus Universiteto Centrinių rūmų Teatro salėje.