Vilniaus universiteto dainų ir šokių ansamblis švenčia 70-ties metų jubiliejų

Pranešimo iliustracijaVilniaus universiteto dainų ir šokių ansamblis šiais metais mini 70-ties metų sukaktį. Šia ypatinga proga, lapkričio 6 d. (šeštadienį) 17 val., maloniai kviečia visus į koncertą, kuriame susijungs tai, kas nauja ir patikrinta sena. Pirmoje dalyje – nauja programa, antroje – ansamblio aukso fondo repertuaras. Šventinis renginys vyks „Šokio teatre“ (T. Kosciuškos g. 11).

Vilniaus universiteto dainų ir šokių ansamblis – vienas seniausių studentų kolektyvų Lietuvoje. Jis buvo ir tebėra puikiai vertinamas Lietuvos tautinio meno mėgėjų ir turi savo gerbėjų ratą. Pastarųjų metų ansamblio koncertinės programos ir veikla 2009 metais įvertinti Kultūros ministerijos ir LLKC įsteigtu Aukso paukštės apdovanojimu.

Ansambliui šiuo metu priklauso virš 100 studentų iš įvairių fakultetų. Tai – bendruomenė, kuri nepraranda ryšio su savo kolektyvu, aktyviai dalyvauja svarbesniuose jo renginiuose, visuomet jį palaiko. Kolektyvas brangus tiek dabartiniams, ką tik į kolektyvą įsiliejusiems pirmakursiams, tiek daugeliui ansamblio senjorų. Niekada nenutrūkstanti vis naujų studentų kartų tėkmė rodo, jog kolektyvas yra gyvybingas ir reikalingas savo universitetui.

Tautinio meno studentiškas kolektyvas įkurtas 1940 m. tuometinio Vilniaus universiteto rektoriaus Mykolo Biržiškos pritarimu.

Maloniai laukiame!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos