Teisės fakulteto Alumni draugija teisininkams skyrė dvi vardines stipendijas

Pranešimo iliustracijaVilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugijos taryba 2010 m. lapkričio 25 d. posėdyje nutarė 2010 metais skirti dvi Alumni draugijos vardines stipendijas.

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugijos profesoriaus Jono Žeruolio vardo stipendijos už pažangumą ir aktyvumą visuomeniniame gyvenime skirtos Aurelijai Žiogaitei, VU Teisės fakulteto IV kurso dieninių studijų studentei ir Mildai Markevičiūtei, VU Teisės fakulteto IV kurso dieninių studijų studentei.

Abiem šioms stipendijoms išmokėti Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugija Vilniaus universitetui perves 4 000 (keturis tūkstančius) litų paramą.

Stipendijų liudijimai minėtoms studentėms bus iškilmingai įteikti 2010 m. gruodžio 3 d. nuo 17:00 val. Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni auditorijoje vyksiančio Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugijos visuotinio susirinkimo metu.