Vilniaus universiteto teisininkai įvertinti Alumni draugijos stipendijomis

Pranešimo iliustracijaVilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugija, tęsdama vardinių stipendijų teikimo tradiciją, gruodžio 3 d. du pažangiausius ir aktyviausius visuomeniniame gyvenime studentus apdovanojo garbingomis profesoriaus Jono Žeruolio vardo stipendijomis. 2010 m. Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugijos vardinės stipendijos įteiktos VU Teisės fakulteto ketvirtakursėms Aurelijai Žiogaitei ir Mildai Markevičiūtei.

Alumni taryba, spręsdama, kam skirti stipendijas, pasidžiaugė, kad yra taip gerai besimokančių ir aktyviai dalyvaujančių studentiškų organizacijų veikloje, studentų mokslinėje veikloje. Tai tik dar kartą įrodo, kad fakultete rengiami visapusiški studentai, o Alumni tiesiog malonu, kad yra galimybė juos paskatinti.

Šioms stipendijoms išmokėti Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugija Vilniaus universitetui skyrė 4 tūkst. litų paramą.

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugija – tai Vilniaus universiteto Teisės fakulteto auklėtinių asociacija, kurios misija – palaikyti tvirtus Vilniaus universiteto Teisės fakulteto absolventų tarpusavio ryšius ir ryšius su Alma mater, prisidėti prie Vilniaus universiteto Teisės fakulteto veiklos vystymo ir plėtros, vystyti Vilniaus universiteto Teisės fakulteto auklėtinių bendruomenės profesinius gebėjimus

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos