Lietuvos matematikus įamžinanti knyga

Vir  elis ABSOLVENTAI sm2010 m. Vilnius universiteto leidykla išleido solidų leidinį „Lietuvos universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, Vilniaus universiteto Fizikos, Matematikos, Mechanikos, Informatikos ir statistikos absolventai 1922 – 2009“. Lietuvos matematikus įamžinusioje knygoje surinkta medžiaga apie trijuose universitetuose (Lietuvos universitete ir Vytauto Didžiojo universitete 1922–1940 m., Vilniaus universitete 1940 – 2009 m.) studijavusius ir dirbusius matematikus: absolventus ir dėstytojus, padėjusius jiems parengti studijų baigiamuosius darbus, taip pat aptariama fakultetų istorinė raida, pateikiami absolventų ir jų diplominių darbų sąrašai (nurodant darbų vadovus), statistika.

Leidinys iliustruotas absolventų išleistuvių ir Matematikų muziejaus nuotraukomis.

Istorinės knygos sumanytoja ir sudarytoja – Vitolda Verikaitė (drauge su Henriku Jasiūnu ir Viliumi Stakėnu).