Konferencija „Kodėl teisininkai ir žurnalistai skirtingai supranta teismų sprendimus“

2006 m. kovo 2 d. 14 val. Vilniaus universiteto Teisės fakultetas, VU TF Alumni draugija ir Lietuvos žurnalistų sąjunga rengia konferenciją „Kodėl teisininkai ir žurnalistai skirtingai supranta teismų sprendimus“. Konferencija vyks Vilniaus universiteto Centriniuose rūmuose, Senato salėje. Pranešimus ne tik teisininkams bei žurnalistams, bet ir visuomenei aktualiais klausimais skaitys prof. Vytautas Nekrošius (Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dekanas), Gintaras Jasaitis (Lietuvos generalinio prokuroro pavaduotojas), Vytas Milius (Lietuvos apeliacinio teismo pirmininkas), Rytis Juozapavičius („Transparency International“ Lietuvos skyriaus direktorius), žurnalistai Rūta Grinevičiūtė (LNK laidos „Paskutinė instancija“ vedėja) ir dienraščio „Lietuvos rytas“ atstovas.

Jeigu kiltų klausimų, rašykite arba skambinkite (8~686)88616.