VU Alumnų sąskrydis 2011: alumnų rinktinė čempionatui pasiruošusi!

Taiklumo rungtis. Alumnų sąskrydis 2011. V. Naujiko nuotr.Birželio 4 d. Vilniaus universitete šurmuliavo trečiasis VU alumnų sąskrydis. VU alumnai visą dieną gyveno krepšiniu ir ruošėsi lemtingoms 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato kovoms. Vilniaus universiteto Botanikos sode Kairėnuose buvo surengta VU alumnų rinktinės pasirengimo­ čempionatui stovykla.

Po vyriausiojo VU trenerio, rektoriaus akad. Benedikto Juodkos prakalbos visi susirinkusieji tapo istorinio įvykio liudininkais. Skambant „Gaudeamus“ pirmą kartą į dangų kilo Vilniaus universiteto ALUMNI vėliava. Ji, pasak VU studentų savivaldos Alumni draugijos pirmininko Sauliaus Povilaičio, simbolizuoja VU alumnų ir visos akademinės bendruomenės vienybę.

Klausimų virtine buvo pasitiktas 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato organizacinio komiteto Rinkodaros grupės vadovas, VU alumnas Ernestas Alesinas. Jis ne tik pristatė ruošimosi čempionatui eigą, bet ir papasakojo, kaip gruzinai ruošiasi švęsti savo pergalę Klaipėdoje ir kaip Balkanų šalys aiškinsis santykius Alytaus sporto arenoje. Alumnų rinktinės nariai vieningai nusprendė, kad pergalę reikia švęsti Vilniuje.

Stovykloje azartas liejosi per kraštus. Taiklumo rungtyje susikovė alumnų rinktinės žaidėjai ir treneriai. Nenuilstamą atkaklumą demonstravo Ekonomikos fakulteto Alumni draugijos tarybos pirmininkas Petras Auštrevičius, Matematikos ir informatikos fakulteto dekanas doc. dr. Gediminas Stepanauskas. Tačiau visus nurungė vyriausiojo trenerio asistentas, VU mokslo prorektorius prof. habil. dr. Jūras Banys, parodęs neprilygstamą tolimo metimo techniką. Pritrūkusieji sėkmės metimuose revanšo siekė kurdami skanduotes:

„Alma Mater jau pirma!

O kartu ir Lietuva!”

„Lietuva – krepšinio šalis,

Mūsų rinktinė – čempionato vinis.

Mokslas, sportas – tai mūsų stiprybė,

O trispalvė – rodo mūsų vienybę!“

Už taiklumą ir kūrybingumą buvo dosniai atlyginta VšĮ „Vizualinių komunikacijų studija“ įsteigtais prizais.

Vakaro metu draugiškus pašnekesius kuriam laikui nutraukė sostinės krepšinio klubo „Lietuvos rytas“ šokėjos, kurioms publikos pageidavimu teko dar kartą grįžti į sceną ir pakartoti šokį pagal Marijono Mikutavičiaus „Tris milijonus“. Krepšinio himnų ir geros lietuviškos muzikos estafetę perėmė Djs Smetona: jis pradėjo sena melodija su žodžiais „Jei aš būčiau kaip Sabonis“...

Renginio organizatoriai dėkoja alkį ir troškulį rinktinei malšinti padėjusiems renginio rėmėjams – gėrimais ir užkandžiais rinktinę aprūpinusiam restoranui „AULA“ ir UAB „Taurakalnis“, dovanojusiam skaniausią tortą. Nuoširdžiai ačiū tariame VšĮ „Vizualinių komunikacijų studija“ ir VU alumnų draugijoms.

Daugiau nuotraukų.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos