Vilniaus universiteto „Alumnų arkos“ laureatų apdovanojimas

Konkurso „Alumnų arka“ ekspozicija VU bibliotekojeBirželio 21 d. (antradienį) 13 val. Vilniaus universiteto bibliotekos B3 auditorijoje (Universiteto g. 3, Vilniuje) bus paskelbti architektūrinio-meninio konkurso „Alumnų arka“ nugalėtojai. Menininkai, architektai, skulptoriai konkursui pateikė 18 darbų, jų tūriniai maketai ir planšetai iki birželio 21 d. yra e­ksponuojami VU bibliotekoje.

Geriausius darbus išrinko komisija, sudaryta iš VU alumnų draugijų (jų šiuo metu yra 10), kūrybinių sąjungų (Dailininkų bei Architektų sąjungų) ir VU administracijos atstovų. Konkursu siekiama išrinkti geriausią kūrinį, kuris Vilniaus universiteto architektūrinio ansamblio erdvėje įprasmintų alumnų (VU absolventų) vardą, statusą, prasmę, visą gyvenimą nenutrūkstančius jų ir universiteto ryšius, papuoštų universiteto erdvę nauja ir vertinga detale.

Plačiau.