Vilniaus universiteto absolventus subūrė Alumnų popietė '2012

Susitikimo akimirka (V. Jadzgevičiaus nuotr.)Saulėtą birželio penktadienį (birželio 8 d.) įvairių laidų Vilniaus universiteto alumnai jau ketvirtą kartą sugrįžo į gimtąją Alma Mater. Alumnų popietė ‘2012 tradiciškai pakvietė absolventus susitikti su buvusiais studijų draugais, pasivaikščioti dar studijų metais pramintais takais po universiteto centrinių rūmų ansamblį, istorines bibliotekos sales ir pasikelti į 65 metrų aukštyje esančią restauruotą Šv. Jonų bažnyčios varpinę.

Po ekskursijos alumnai sugužėjo į universiteto kavinę, kur jų laukė malonus siurprizas. Vilniaus universiteto himno „Gaudeamus igitur“ žodžiais į susirinkusiuosius kreipėsi renginyje rektorių turėjęs pavaduoti akademinių reikalų prorektorius Juozas Galginaitis, tačiau po kelių minučių atvyko ir pats jo magnificencija rektorius Benediktas Juodka. Abu džiaugėsi galėdami pristatyti naujausius pasikeitimus universitete ir pasididžiuoti savo auklėtiniais – Vilniaus universiteto alumnais, kurie visada yra kelrodis tobulėjimo kelyje.

Susidomėjimo sulaukė Vilniaus universiteto muziejaus direktoriaus Ramūno Kondrato pasakojimas apie muziejaus misiją ir ateities planus. Jis pritarė rektoriaus minčiai, kad Vilniaus universitetas yra kitoks, todėl ir pats siekia, kad universitete būtų įgyvendintos tokios idėjos, kurių kol kas nėra niekas įgyvendinęs Lietuvoje. Prie šios vizijos ir muziejaus kūrimo renkant eksponatus pakviesti prisidėti ir visi alumnai.

Popietę užbaigė rektoriaus B. Juodkos ir prorektoriaus J. Galginaičio simboliškai įpjauto torto degustacija, prisiminimai prie kavos puodelio. Dėkojame mūsų ištikimiems draugams: tortą dovanojusiai UAB „Taurakalnis“ ir kava vaišinusiai universiteto kavinei.

Susitikimo nuotraukos.

Šventės video.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos