Geriausi Vilniaus universiteto 2012 metų absolventai

Diplomų teikimas Ekonomikos fakulteto magistrams (2012-06-14). V. Naujiko nuotr.Vilniaus universitetas didžiuojasi savo studentais, garsinančiais mūsų ALMA MATER. Todėl  jau penktus metus Universitetas sudaro geriausių absolventų reitingą ir skelbia ketvirtadalį jo sąrašo.

Absolventai  atrinkti pagal  diplomo priedėlio pažymių bendrą svertinį vidurkį ir baigiamojo darbo ar / ir baigiamųjų egzaminų įvertinimus, ne mažesnius nei įvertinimai „aštuoni“. Absolventų sąrašai pateikiami pagal akademinius kamieninius padalinius, studijų pakopas, studijų programas ir skelbiami  abėcėlės tvarka. Geriausių absolventų sąrašuose išskirti absolventai, gavę aukštesnio lygio – Cum Laude ar Magna Cum Laude – diplomus (diplomų išdavimo kriterijai).

Duomenų bazė suteikia galimybę matyti ir pasirinkto  padalinio geriausius absolventus (tai galite padaryti pasirinkę norimą akademinį kamieninį padalinį ir paspaudę „Vykdyti“).

Susidomėjusius darbdavius kviečiame kreiptis į fakultetus.