VU TVM kviečia į akademinio verslumo kursus

VU TVM kartu su ekspertais iš užsienio universitetų parengė mokslo tyrėjams itin aktualią mokymų programą. VU TVM nuotr.Kviečiame mokslo tyrėjus, magistrantūros ir doktorantūros studentus ir technologinių kompanijų vadovus į akademinio verslumo kursą VU Tarptautinio verslo mokykloje (TVM). Išklausę šį kursą studentai gaus 10 ECTS kreditų.

Mokymų kurso pradžia lapkričio 9 d.  Mokymų trukmė – 8 savaitės. Kursą sudaro 4 atskiros sesijos (64 akademinės auditorinės valandos).

VU TVM kartu su ekspertais iš užsienio universitetų parengė mokslo tyrėjams itin aktualią mokymų programą, kuri padės studentams ir inovatyvioms įmonėms efektyviai komercializuoti tyrimų idėjas ir vykdyti inovacinius ir technologinius projektus.

Daugiau informacijos.

Registracija.