Legendiniam rektoriui Jonui Kubiliui atminti

Atidengtas prof. J. Kubiliaus bareljefas. Leonardo Danieliaus nuotr.Spalio 30 d. VU Matematikos ir informatikos fakultete  iškilmingai atidaryta rektoriaus prof. Jono Kubiliaus auditorija. Pagerbti žymaus Lietuvos matematiko, tikimybinės skaičių teorijos kūrėjo ir savojo rektoriaus susirinko jo mokiniai, kolegos, bičiuliai, giminės, kviestiniai svečiai.

Lygiai prieš metus mus palikusį prof. Joną Kubilių matematikai pagerbė padėję gėlių prie kapo, o po to atidarydami  jo vardo auditoriją. Iškilmėse prisiminimais apie prof. Joną Kubilių dalinosi prof. Benediktas Juodka, prof. Mifodijus Sapagovas ir doc. Vytautas Skuodis. Pagerbiant  rektoriaus atminimą  atidengtas prof. J. Kubiliaus bareljefas ir parodytas doc. Viliaus Stakėno sukurtas  filmas „Jonas Kubilius“.

L.e. p. rektorius prof. Jūras Banys sakė, jog galime didžiuotis, kad turėjome tokių asmenybių, ir tikimės, kad ir ateityje mūsų universitete išaugs tikri Lietuvos ir universiteto patriotai.

Nuotraukų galerija.