VU Teisės fakulteto bendruomenė ir alumnai susitiko su Vyriausybės atstovais

Teisės fakultete svečiavosi Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius ir Teisingumo ministras Juozas Bernatonis. V. Naujiko nuotr.Balandžio 11 d. Vilniaus universiteto Teisės fakultete svečiavosi Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius ir Teisingumo ministras Juozas Bernatonis. Susitikimą ir diskusiją su politikais organizavo VU Teisės fakulteto Alumnų draugija. Susitikime taip pat dalyvavo l. e. rektoriaus pareigas prof. habil. dr. Jūras Banys, fakulteto akademinės bendruomenės atstovai, studentai.

Ministras Pirmininkas, kreipdamasis į susirinkusią auditoriją, patikino, kad jo vadovaujama vyriausybė savo darbuose siekė ir sieks vadovautis logikos dėsniais. Jis taip pat pasisakė už aktyviausią politikų bendradarbiavimą su mokslo ir verslo žmonėmis.

Kaip didžiausią iššūkį, su kurio tenka susidurti jam, kaip Ministrui Pirmininkui, A. Butkevičius įvardijo laiko stoką. Tarp didžiausių šalies problemų premjeras paminėjo emigraciją. A. Butkevičiaus duomenimis, net 47 proc. žmonių, emigravusių iš Lietuvos, yra jaunesni nei 35 metų. Tai leidžia teigti, kad mūsų šalis netenka didelės dalies aktyviausių jaunų žmonių.

A. Butkevičius ir J. Bernatonis atsakė į susirinkusiųjų klausimus. Auditorijoje skambėję klausimai palietė platų temų spektrą – pradedant Vyriausybės planais studijų ir mokslo sferoje ir baigiant klausimais apie situaciją Lietuvos kalėjimuose.

Nuotraukų galerija.