Ekonomikos fakulteto Alumni naujienos: nuo šiol narystė – nemokama

VU EF Alumni draugijos narių susirinkimas. Organizatorių nuotr.VU Ekonomikos fakulteto (EF) Alumni draugija garbės nario vardą suteikė EF dekanui doc. dr. Jonui Martinavičiui ir, siekdama pritraukti kuo daugiau narių, panaikino kasmetinį nario mokestį – šie ir kiti svarbūs sprendimai buvo priimti neseniai įvykusiame VU EF Alumni draugijos eiliniame visuotiniame narių susirinkime.

„Fakultetas visuomet džiaugėsi ir palaikė savo absolventų iniciatyvą įkurti Alumni draugiją. Tai iš tiesų puiki galimybė ne tik išlaikyti ryšį su absolventais, bet ir įtraukti juos į fakulteto veiklą, bendradarbiavimą su studentais – juk kas geriau gali įkvėpti studentus, padėti atrasti savo kelią renkantis specializacijas nei vyresnieji jų kolegos. Tikiu, kad ateityje mes bendradarbiausime dar glaudžiau“, - sakė dekanas doc. dr. J. Martinavičius. Dekanui VU EF Alumni draugijos garbės nario pažymėjimą už nuopelnus ugdant šalies ekonomistus įteikė VU EF Alumni draugijos Tarybos pirmininkas Petras Auštrevičius.Kaip ir kasmet, visuotinis VU EF Alumni draugijos susirinkimas pritraukė didžiąją dalį draugijos tikrųjų narių bendrai diskusijai apie veiklos perspektyvas, problemų sprendimus ir narių lūkesčius. Buvo priimti potencialiems nariams aktualūs sprendimai ir prieita prie naudingų susitarimų tarp narių siekiant suaktyvinti Alumni draugijos veiklą. „Kasmetinis nario mokestis buvo 100 Lt – mes nusprendėme jo atsisakyti siekdami pritraukti daugiau tikrųjų narių. Pastebėjome, kad tai buvo vienas iš atbaidančių faktorių pritraukiant narius. Be to, iš iki šiol surinktų pinigėlių negalėjome padengti visų draugijos išlaidų, todėl ieškosime kitų veiklos finansavimo šaltinių. Svarbiausia, kad fakulteto absolventai būtų aktyvūs ir jungtųsi prie draugijos veiklos. Jei anksčiau nario mokestis kai kuriuos sustabdydavo nuo įsiliejimo – dabar esame įsitikinę, kad prie mūsų prisijungs iš tiesų gausus būrys absolventų. O pasiūlyti mes jiems tikrai daug galime – konferencijos, diskusijos, susitikimai, seminarai, įdomūs projektai...”, - entuziastingai pasakojo VU EF Alumni draugijos vykdančioji direktorė Živilė Golubevė. Visi Ekonomikos fakulteto absolventai, kurių yra tūkstančiai, turi teisę tapti Alumni draugijos nariais – tereikia internetinėje svetainėje užpildyti nario anketą.

VU EF Alumni draugijos vykdančioji direktorė Živilė Golubevė. Organizatorių nuotr.Prieš devynerius metus įkurtos VU EF Alumni draugijos steigėjai ir nariai tiki, kad draugija – puikus būdas suvienyti fakulteto absolventus bei išlaikyti ryšį su Alma Mater. „Tie, kurie nori dalytis mintimis ir idėjomis, mokytis ir tobulėti, plėsti akiratį, užmegzti naujus kontaktus, visuomet yra laukiami. Čia tikrai bus veiklos ir įvairių galimybių save realizuoti“, - sakė Ž. Golubevė.

Artimiausiu metu planuojamas draugijos renginys – susitikimas su europarlamentaru Zigmantu Balčyčiu. Taip pat numatoma iki vasaros parengti projektą Norvegijos fondų finansavimui gauti, pagal kurį planuojama organizuoti ateinančių metų draugijos veiklas, įvairius mokymus, skirtus narių kompetencijų ugdymui.

Siekiant kurti glaudesnį ryšį su fakultetu, taip pat planuojama surengti protmūšį su trimis komandomis: VU EF Alumni draugijos nariai, EF administracija ir žinoma esami studentai. „Labai svarbu, kad mes, visos trys pusės, bendradarbiautume. Tokie neformalūs susitikimai tikrai padės geriau suprasti vieniems kitus. O vienas svarbiausių ateities planų yra įsteigti VU EF Alumni fondą, kurio surinktomis lėšomis bus remiamos studentų iniciatyvos: skiriamos stipendijos, finansuojami studentų renginiai, idėjos“, - pasakojo Alumni draugijos vykdančioji direktorė.

Daugiau informacijos apie Ekonomikos fakulteto Alumni draugiją.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos