Kviečia studentus leisti elektronines knygas

Startavo nekomercinis interneto projektas „Naujas vardas“.Gegužės pradžioje startavo nekomercinis interneto projektas „Naujas vardas“, kurio tikslas  – leisti nemokamas naujų grožinės literatūros kūrėjų elektronines knygas. Projekto iniciatoriai – keli VU Filologijos fakulteto alumnai, o pirmoji išleista autorė – VU „Filologijos rudens 2012“ dalyvė Eglė Mingėlienė.

„Mintis įkurti elektroninę leidyklą kilo, bevertinant „Filologijos rudens“ konkursui pateiktą kūrybą“, – pasakoja vienas iš projekto iniciatorių Liutauras Leščinskas. „Kai kurie autoriai akivaizdžiai buvo verti pirmosios knygos, tačiau perdėm komercializuota leidybos rinka turbūt sunkiai įsileidžia nežinomus vardus. Tai iš esmės neteisinga.“

Pasak iniciatorių, „Naujas vardas“ orientuosis pirmiausia į studentiją, todėl kviečia kūrybingus VU studentus apsilankyti leidyklos interneto svetainėje – paskaityti kitų autorių kūrinių ir pasiūlyti savųjų.

Plačiau skaitykite Universiteto naujienose.