„Initium semestri“ eisenoje – žinia apie VU ALUMNI 10-metį

VU kepurėlės kopija Rugsėjo 2-ąją, Vilniaus universiteto studijų metų pradžią skelbiančios eisenos dalyviai ir stebėtojai jos gretose galėjo išvysti padidintą Vilniaus universiteto studentiškos kepurėlės kopiją. Lydima universiteto alumnų ji skelbė VU ALUMNI 10-mečio sukaktį.

Per 10 VU ALUMNI veiklos metų universitete susibūrė 10 alumni draugijų, stiprinančių universiteto bendruomenę. Čia dalinamasi patirtimi, profesinėmis žiniomis ir įžvalgomis, rengiamos paskaitos ir seminarai aktualiomis temomis, neformalios diskusijos, vykdomas studentų skatinimas, plečiamas kontaktų ratas, įgyvendinami bendri kultūriniai, moksliniai ir verslo projektai.

Rugsėjo 27 d. pirmoji savo dešimtmetį minės VU Teisės fakulteto Alumni draugija.

Fotosesijos. Visas Alumni draugijas kviečiame organizuotis rudenines fotosesijas prie kepurėlės maketo Centrinių rūmų ansamblyje. Kreiptis el. pašto adresu .

Už kepurėlės kopijos paruošimą eisenai ir fotosesijoms dėkojame VU Studentų savivaldos Alumni draugijos tarybos pirmininkui Sauliui Povilaičiui ir jo įmonei VšĮ „Vizualinių komunikacijų studija“.

„Initium semestri 2013“ nuotraukos.

Video.