Teisės fakulteto Alumni draugijos dešimtmetis – smagiai ir iškilmingai

VU TF Alumni 10-ečio renginys„Laikas mūsų nepakeičia, tik tobulina" – tokį devizą pasirinko draugija, rugsėjo 27 d. susirinkusi paminėti kartu praleistų 10 metų, kuriuos renginio pradžioje priminė nuotraukos ir videoinstaliacija.

Andrius Bialobžeskis paskaitė Vilniaus universiteto absolvento, Nobelio premijos laureato Česlavo Milošo eilių. Smagią šventinę nuotaiką scenoje kūrė Edita Mildažytė, kuri pokalbių šou maniera svarbiausiems draugijoms nariams ir svečiams uždavė po vieną rimtą ir vieną linksmą klausimą. Draugijos valdybos nariui Rimantui Simaičiui teko teisintis paklaustam apie studentų mokslinės draugijos globą – ar tik ne dėl ten veikiančių protingų žavių merginų tiek skiriama dėmesio.

Pirmosios draugijos tarybos pirmininkas Vytas Milius ir dabartinės – Virginijus Adutavičius prisipažino, kad ne nuo pradžių suprato, į ką juos prof. Vytautas Nekrošius, tuometinis Teisės fakulteto dekanas, įvėlė, bet nė vienas nesigaili ir yra laimingi. Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė teisingai pastebėjo, kad scenoje pažeidžiamas lygių galimybių įstatymas – joje sėdėjo beveik vieni vyrai!

prof. Egidijus KūrisEgidijus Kūris, E. Mildažytės išprovokuotas, kimiai užtraukė Neilo Armstrongo „What a wonderfull world", prieš tai prisipažinęs, kad Lietuvos Respublikos Konstitucija jam panaši į džiazo improvizacijas, nors labiau norėtųsi, kad ji būtų lyg energingas pankrokas. Finalinėje renginio dalyje draugijos tarybos pirmininkas V. Adutavičius ir valdybos pirmininkė Živilė Mikėnaitė smagiomis nominacijomis apdovanojo nusipelniusius draugijos narius bei bičiulius ir įteikė jiems smėlio laikrodžius.

Kad draugijos nariai nepataisomi filantropai, įrodo tas faktas, kad šventinio renginio metu surinktos lėšos buvo skirtos muzikanto Vytauto Labučio auklėtiniams jaunimo džiazo grupei – jiems draugija dovanos koncertinę aparatūrą. Energingi jaunuoliai kartu su savo mokytoju džiazo pianistu Artūru Anusausku, atlikėjomis Evelina Ganusauskaite bei Eva ir Vilniaus kolegijos merginų kolektyvu šventę praturtino muzikinėmis improvizacijomis.

Birutė Kuklytė, „SPECTRUM“ (Nr. 19)