Kvietimas dalyvauti seminare-diskusijoje

Gerbiami TEISININKAI IR TEISĖS STUDIJŲ STUDENTAI,

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugijos ir Vilniaus universiteto Teisės fakulteto seminarų - diskusijų ciklas „Teisės aktualijos“

Ketvirtojo seminaro - diskusijos tema:

"NAUJASIS TEISMŲ ĮSTATYMO PROJEKTAS: PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI"

Įvyks 2006 m. gegužės 16 d. (antradienį)  18 val. Vilniaus universiteto Teisės fakulteto K. Jablonskio auditorijoje.

Pranešėjai:

Lietuvos Respublikos Seimo narys, Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Julius Sabatauskas,

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto prof. habil. dr. Valentinas Mikelėnas,

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dekanas prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius.

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto lekt. dr. Haroldas Šinkūnas,

Maloniai kviečiame seminare - diskusijoje dalyvauti studijas baigusius teisininkus, teisės studijų studentus bei visus besidominčius aktualiomis teisės problemomis!