Buvę VU studentų lyderiai sugrįžo į universitetą

Alumnai VULapkričio 19 d. Vilniaus universiteto Senato salėje buvę universiteto studentų savivaldos organizacijų vadovai – Studentų savivaldos Alumni draugijos nariai – dalyvavo kasmetiniame visuotiniame susirinkime.

Jis pradėtas studentų  himnu „Gaudeamus“. Susirinkusiuosius pasveikino Studentų atstovybės prezidentas Andrius Uždanavičius ir VU vicerektorius prof. Rimantas Jankauskas. Jie teigė vertinantys draugijos narių indėlį į tai, kad studentų balsas vis plačiau girdimas, ir akcentavo draugijos reikšmę universiteto bendruomenės gyvenime.

Susirinkime buvo išsamiai pristatyta metinė draugijos veikla, priimti nauji nariai. Jiems simboliškai įteikti paauksuoti draugijos ženkliukai. Prisimintas dar 2010 m. inicijuotas projektas „Alumnų arka“. Perrinkta draugijos vadovybė – tarybos pirmininku liko UAB „VKS Reklama“ direktorius Saulius Povilaitis, valdybos pirmininku – teisininkas Artūras Macijauskas, etikos ir revizijos komisijai vadovauti išrinktas taip pat teisininkas Nerijus Cicilionis.

A. Macijauskas džiaugėsi, kad visi draugijos nariai eina aukštas pareigas visuomenėje. Tarp jų yra VU Tarybos narys Raimundas Balčiūnaitis, Europos Sąjungos ambasadorius Rusijoje Vygaudas Ušackas ir kiti.

S. Povilaitis pabrėžė, kad nariams labai svarbus visuotinis universiteto vertybių puoselėjimas, ir pažadėjo siekti, kad draugija būtų matoma ne tik universitete, bet ir kitose erdvėse.

VU centrinė administracija ketina skirti daug dėmesio ryšių su alumnais stiprinimui. Bus didinamas alumnų indėlis ir įsitraukimas į universiteto gyvenimą, norima, kad VU alumno vardas būtų laikomas įvairiapusės patirties ir priklausymo garbingai bendruomenei ženklu.

Ši draugija yra viena aktyviausių iš 12 universitete oficialiai veikiančių alumnų draugijų: kasmet jos nariai mini Vasario 16-ąją, kuri sutampa su draugijos steigimo diena, vasarą renkasi į sąskrydžius ir užsiima kita veikla. Ateityje, sekant TSPMI Alumni draugijos pavyzdžiu, numatoma vykdyti mentorystės programą Studentų atstovybės nariams.

Šią savaitę vyks visuotinis alumnų draugijų atstovų susirinkimas, kuriame bus sprendžiami strateginiai veiklos tobulinimo klausimai.

V. Jadzgevičiaus nuotrauka

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos