VU TSPMI alumnų draugija pradėjo trečiąjį mentorystės sezoną

tspmi mentoryste 2017Rudens semestrą VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (TSPMI) Alumnų draugija pradėjo mentorystės programą, skirtą šiuo metu VU TSPMI studijuojantiems studentams, norintiems pasisemti patirties iš institutą jau baigusių alumnų. Programa, truksianti iki mokslo metų pabaigos, jau trečius metus subūrė gausų būrį dalyvių – šį rudenį bendrauti pradėjo net 49 mentorių ir studentų poros.

Kaip ir kasmet, mentoriai prisistatė užpildydami trumpas anketas, kuriose nurodė savo interesus, profesinę kryptį ir sritis, kuriose galėtų patarti. Studentai patys pasirinko mentorius, su kuriais norėtų bendrauti. 

tspmi mentoryste 2017 02

Mentorystė tarp alumnų ir studentų įgyvendinama individualiai, o VU TSPMI Alumnų draugija užtikrina mokymus abiem pusėms, nuolatinį ryšio palaikymą ir visų dalyvių bendrų susitikimų organizavimą. Didžiausią naudą dalyvaudami VU TSPMI mentorystės programoje gauna studentai – galimybę mokytis ir augti už auditorijos ribų, susipažinti su patirties turinčiais įvairių sričių specialistais, gauti vertingų patarimų savo studijų ir karjeros kelyje. Tačiau dalyvavimu džiaugiasi ir mentoriai, galėdami naujai įvertinti savo patirtis, pagelbėti klausimų turintiems studentams ir, žinoma, palaikyti ryšius su Alma Mater. Daugiau apie VU TSPMI mentorystės programą rasite čia: www.tspmi.vu.lt/mentoryste.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos