Ką nuveikė VU alumnų iniciatyvinė grupė?

2017 2018 m. koliažas 

Mokslo metų pradžioje susibūrusi VU alumnų iniciatyvinė grupė, sudaryta iš visų draugijų atstovų, pirmuosius veiklos metus baigė rezultatyviai. Grupės atstovai dalyvavo svarstant naująjį strateginį universiteto planą, teikė siūlymus dėl alumnų įtraukimo ir taip prisidėjo prie to, kad strateginiame dokumente 2018–2020 metais numatytos net dvi priemonės, skirtos alumnams. Viena jų – vakarietiškam ryšių su alumnais modeliui įdiegti, kita – tinklaveikai tarp alumnų ir jų įsitraukimui į universiteto veiklas skatinti.  

Rudenį alumnų grupė dalyvavo seminare, kuriame grynino tikslus, dalijosi draugijų sėkmingos veiklos patirtimi, domėjosi Vilniaus universiteto fondo veikla.

Kas mėnesį grupė susitikimus rengė vis kitame fakultete. Per šiuos susitikimus vyko pokalbiai su padalinių vadovais apie gerąsias diegiamas praktikas ir organizacinių dalykų aptarimas.

Grupės veiklos kulminacija tapo VU 439-ajam gimtadieniui skirtas alumnų renginys, kuriame su bendruomene ir jos svečiais savo idėjomis dalijosi žymūs alumnai: neuromokslininkė dr. Urtė Neniškytė, gamtos fotografas Marius Čepulis ir Nepriklausomybės Akto atradėjas prof. Liudas Mažylis.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos