Paskirtos Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugijos vardinės stipendijos

temidaVilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugijos valdyba 2006 m. lapkričio 28 d. posėdyje nutarė 2006 metais skirti dvi Alumni draugijos vardines stipendijas.

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugijos profesoriaus Jono Žeruolio vardo stipendijos skirtos Vilniaus universiteto Teisės fakulteto II kurso dieninių studijų studentui Laurynui Balčiūnui ir Vilniaus universiteto Teisės fakulteto III kurso dieninių studijų studentei Jovitai Rinkevičiūtei.

Stipendijų liudijimai minėtiems studentams bus iškilmingai įteikti 2006 m. gruodžio 8 d. nuo 16.30 val. Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni auditorijoje vyksiančio Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugijos visuotinio susirinkimo metu.