VU Teisės fakulteto Alumni draugijos susirinkimas

VU TF Alumni draugijos visuotinis susirinkimas rengiamas 2006 m. gruodžio 8 d. (penktadienį), nuo 16.00 val. Vilniaus universiteto Teisės fakulteto (Saulėtekio al. 9) Alumni auditorijoje (Jungiamųjų rūmų 2-oji auditorija).

Maloniai kviečiame Jus, kaip Alumni draugijos narį (-ę), atvykti. Po susirinkimo kviečiame dalyvauti neformaliame VU TF Alumni draugijos narių susitikime, kuris tradiciškai vyks Dubingių poilsio bazėje prie Dubingių ežero.

Visuotinio susirinkimo metu bus sudarytos sąlygos nario mokestį už 2007 metus mokėti grynais pinigais. Taip pat bus galima pasitikslinti dėl nario mokesčio įsiskolinimų bei juos padengti grynais pinigais.

2006 m. gruodžio 8 d. renginių programa:

16.00-16.30 val. Renkamės Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni auditorijoje;

16.30-18.00 val. Visuotinis Alumni draugijos narių susirinkimas:

1) Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dekano prof. habil. dr. Vytauto Nekrošiaus ir VU TF Alumni draugijos tarybos pirmininko p. Vyto Miliaus sveikinimo žodžiai;

2) VU TF Alumni draugijos valdybos veiklos ir finansinė ataskaitos (valdybos pirmininkas Rimantas Simaitis ir iždininkas Virginijus Adutavičius);

3) VU TF Alumni draugijos revizijos komisijos ataskaita (revizijos komisijos pirmininkas arba vienas iš narių);

4) VU TF Alumni draugijos vardinių prof. Vlado Pavilonio ir prof. Jono Žeruolio stipendijų liudijimų įteikimas;

5) einamieji klausimai.

18.00-19.00 val. Ekskursija po Vilniaus universiteto Teisės fakultetą.

19.00 val. Išvykimas į Dubingių poilsio bazę prie Dubingių ežero. Prie Vilniaus universiteto Teisės fakulteto mūsų lauks autobusas, kuris galės nuveržti ir parvežti apie 40 žmonių.

20.00 val. Vakarienė ir pirtis Dubingių poilsio bazėje.

Pastaba: Vakarienės ir pirties kaina - apie 50 litų asmeniui (tiksli kaina priklausys nuo galutinio dalyvių skaičiaus). Gėrimus tradiciškai prašome atsivežti savarankiškai. Į vakarinę dalį, jeigu būtų pageidavimų, kviečiame atvykti ir su antrosiomis pusėmis. Vakarinę dalį organizuoja draugijos valdybos narys Vaidas Pajeda. Prašome iki 2006 m. gruodžio 5 d. (įskaitytinai) jam pranešti tel. +37068609790 arba el. paštu: apie Jūsų dalyvavimą bei pageidavimą važiuoti autobusu. Likus kelioms dienoms iki renginio Vaidas Pajeda išplatins detalią informaciją, kaip nuvykti į Dubingių poilsio bazę, jeigu bus vykstančių asmeniniu transportu.

Kilus papildomų klausimų, prašome kreiptis tel. +37065236366, el. p.: