Kvietimas skirti 2 % pajamų mokesčio žurnalui „Spectrum“

Mieli absolventai!

Džiaugiamės Jūsų dalyvavimu Universiteto bendruomenės gyvenime ir dėkojame už finansinę paramą žurnalui „Spectrum“. Jūsų skirti 2 proc. pajamų mokesčio sudarė 3018,33 Lt. Visos gautos lėšos bus tikslingai panaudotos žurnalo tiražui didinti.

Vertindami Jūsų geranoriškumą šiais metais vėl kviečiame skirti 2 proc. pajamų mokesčio „Spectrum“ leidybai, kad žurnalas taptų dar informatyvesnis, išvaizdesnis ir didesnės apimties.

Pateikti prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai Jūs galite dviem būdais:

1. Jeigu naudojatės Lietuvos komercinių bankų teikiamomis internetinės bankininkystės paslaugomis, prašymo formą FR0512 galite užpildyti ir persiųsti VMI internetu http://www.vmi.lt.

Jau parengta forma: 2007-2proc.

2. Nustatytos formos prašymą taip pat galite užpildyti ranka (prašymo formą, pildomą ranka, pridedame). Pasirašytą prašymą turėtumėte pristatyti arba atsiųsti paštu į savo gyvenamosios vietos Valstybinę mokesčių inspekciją.

Prašymą būtina užpildyti ir pristatyti į Valstybinę mokesčių inspekciją iki š. m. gegužės 1 d. Tikimės malonaus bendradarbiavimo!

Nuoširdžiai

Informacijos ir ryšių su visuomene skyrius, Alumnų sekcija