Alumni draugijos

Jau 14 Alumni draugijų!

2003 m. pirmieji susibūrė universiteto teisininkai, kai birželio 20 d. įsteigė Teisės fakulteto Alumni draugiją. 2004 m. įkurtos Fizikos, Ekonomikos, Istorijos ir Komunikacijos fakultetų alumnų draugijos, 2005 m. – Matematikos ir informatikos fakulteto Alumni draugija, 2007 m. – Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos instituto Alumni draugija, 2008 m. – Filosofijos fakulteto ir Studentų savivaldos alumnų draugijos, 2010 m. – Filologijos fakulteto Alumni draugija. 2010 m. draugijos steigimą inicijavo Medicinos fakulteto Odontologijos institutas. 2015 m. aktyviai veiklą pradėjo Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto Alumni draugija. 2016 m. įsikūrė Chemijos ir Kauno fakulteto (anksčiau - Kauno humanitarinis fakultetas)  Alumni draugijos. Nuo 2000 m. gyvuoja ir Chemikų senjorų klubas.

Pagrindinės veiklos

Susitikimai. Tradiciniai reguliarūs narių susitikimai; teminiai-pažintiniai susitikimai su įdomiais žmonėmis, diskusijos aktualiomis temomis; ekskursijos, kelionės; dalyvavimas fakultetų ir universiteto renginiuose.

Renginiai. Vidinių ir bendrų su fakultetais, universitetu, taip pat bendrų su kitomis VU alumnų draugijomis renginių ir projektų organizavimas.

Socialinė ir finansinė partnerystė. Stipendijų ir premijų savo fakultetų studentams teikimas; finansinė parama fakultetų ir universiteto studentų renginiams, fakultetų infrastruktūros gerinimui. Draugijų nariai palaiko universiteto poziciją atitinkamais klausimais viešojoje erdvėje; pagalba atliekant fakultetų išorinio ir vidinio vertinimo, studijų kokybės tyrimus; patirties sklaida asmeninių sėkmės istorijų pavyzdžiu. Nuo 2016 m. absolventai gali prisidėti prie universiteto ateities kartų gerovės ir skirdami paramą Vilniaus universiteto fondui.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos