Teisės fakulteto Alumni draugija paskyrė vardines stipendijas

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugijos valdyba 2005 m. lapkričio 28 d. posėdyje nutarė 2005 m. skirti tris Alumni draugijos vardines stipendijas. Profesoriaus Jono Žeruolio vardo stipendija už pažangumą ir aktyvumą visuomeniniame gyvenime skirta II kurso studentei Dinai Lurje, profesoriaus Vlado Pavilonio vardo stipendijos pažangiems ir socialiai remtiniems studentams skirtos Vilniaus universiteto Teisės fakulteto II kurso studentei Giedrei Grikštaitei, bei IV kurso studentei Neringai Mickevičiūtei, IV kurso Linai Sudeikytei.

Stipendijos mokamos iš Alumni draugijos lėšų, taip pat stipendijas finansuoja VU Teisės fakulteto dekanas prof. Vytautas Nekrošius, advokatai Pranas Makauskas, Laimontas Gasiūnas ir Gediminas Bulotas.

Stipendijų liudijimai minėtoms studentėms bus iškilmingai įteikti 2005 m. gruodžio 9 d. nuo 16.30 val. Teisės fakulteto Alumni auditorijoje per Alumni draugijos visuotinį susirinkimą.