Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktorius

Vadovaudamasi Vilniaus universiteto statutu ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (toliau – VU TSPMI) nuostatais, VU TSPMI taryba (toliau – Taryba) skelbia konkursą VU TSPMI Direktoriaus (toliau – Direktorius) pareigoms eiti. Kadencijos trukmė – 5 metai.

Konkurse į Direktoriaus pareigas gali dalyvauti asmenys, atitinkantys kamieninio padalinio vadovui Vilniaus universiteto statute keliamus reikalavimus: turintys mokslo daktaro laipsnį, turintys pedagoginės ir vadybinės patirties, Direktoriaus pareigų kadencijos pirmąją dieną dar nepasiekę įstatymų nustatytos pensinio amžiaus ribos.

Kiekvienas pretendentas privalo pateikti Instituto rinkimų komisijai šiuos dokumentus:

Laisvos formos prašymą dalyvauti konkurse;
Pretendento gyvenimo aprašymą, kuriame būtina nurodyti turimą pedagoginę ir vadybinę patirtį;
Pretendentui suteiktą mokslo laipsnį patvirtinančio dokumento kopiją;
Pretendento veiklos, jį išrinkus Direktoriumi, programą (iki 2 psl.);
Kitus dokumentus, kurie, pretendento nuomone, galėtų būti svarbūs dalyvaujant konkurse.

Dokumentų pateikimo terminas – iki 2019 m. gegužės 22 d., 13:00 val.

Visus dokumentus pretendentas turi pateikti asmeniškai rinkimų komisijos atstovei Viktorijai Gailiūtei, VU TSPMI (Vokiečių g. 10, Vilnius) 207 kab., darbo dienomis nuo 9 val. iki 16:30 val. (pietų pertrauka nuo 12 val. iki 13 val.) arba išsiųsti paštu (adresu: Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto rinkimų komisijai, Vokiečių g. 10, Vilnius LT-01130), arba išsiųsti per kurjerių tarnybą užklijuotame voke, ant voko užrašant tokį tekstą: „VU TSPMI Rinkimų komisijai dokumentai konkursui eiti VU TSPMI Direktoriaus pareigas“. Svarstomi tik dokumentai, gauti iki skelbime nurodyto termino. Pretendentui patvirtinimas apie gautus dokumentus išsiunčiamas elektroniniu paštu.

Rinkimų eiga:

Pareiškinių dokumentų pateikimas – iki 2019 m. gegužės 22 d., 13:00 val.
Rinkiminiai debatai – 2019 m. gegužės 29 d., 13:30 val. (data bus patvirtinta gavus pretendentų dokumentus)
Direktoriaus rinkimų data – 2019 m. birželio 11 d.