Fizikos fakulteto Lazerinių tyrimų centro direktorius (-ė)

Skelbiami Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto Lazerinių tyrimų centro Direktoriaus rinkimai

Vadovaudamasi Vilniaus universiteto statutu, Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto (toliau – FF) nuostatais, FF Lazerinių tyrimų centro (toliau – LTC) nuostatais bei FF Tarybos nutarimu VU FF rinkimų komisija skelbia Fizikos fakulteto Lazerinių tyrimų centro direktoriaus (-ės) (toliau - Direktorius) rinkimus. Direktoriaus kadencijos trukmė – 5 metai.

Lazerinių tyrimų centro Direktoriumi gali būti asmuo, turintis mokslo laipsnį ir vadybinės patirties bei Direktoriaus pareigų kadencijos pirmąją dieną dar nepasiekęs įstatymų nustatytos pensinio amžiaus ribos.

Kiekvienas pretendentas privalo pateikti Fakulteto rinkimų komisijai šiuos dokumentus:

• prašymą dalyvauti konkurse;
  • pretendento gyvenimo aprašymą, kuriame būtina nurodyti turimą vadybinę patirtį;
  • pretendento asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  • pretendentui suteiktą mokslo laipsnį patvirtinančio dokumento kopiją;
  • kitus dokumentus, kurie, pretendento nuomone, galėtų būti svarbūs dalyvaujant konkurse.

Pareiškinių dokumentų pateikimas iki 2019 metų gegužės 22 dienos 13:00 valandos el. paštu arba asmeniškai į FF, Saulėtekio al. 9, III rūmai, 310 kab. (tel. 2366049):

2019 m. gegužės 21 d. iki 17 val.;

2019 m. gegužės 22 d. iki 13 val.

Visus pareiškinius dokumentus pretendentas turi pateikti Fakulteto rinkimų komisijai asmeniškai arba išsiųsti paštu iki skelbime nurodyto termino. Pretendentui patvirtinimas apie gautus dokumentus išsiunčiamas elektroniniu paštu.

Rinkimų eiga:

• Kandidatų į LTC Direktoriaus pareigas sąrašas skelbiamas 2019 metų gegužės 22 d.
  • Kandidatai į LTC Direktoriaus pareigas prieš rinkimus LTC bendruomenei visuotiniame LTC darbuotojų susirinkime pristato savo viziją apie LTC tikslus ir veiklą bei atsako į LTC darbuotojų klausimus. Visuotinį LTC susirinkimą ir debatus organizuoja esamas LTC vadovas arba jo paskirtas asmuo..
  • Lazerinių tyrimų centro Direktoriaus rinkimai vyks 2019 gegužės 30 dieną 9:00 – 16:00 val. Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto (Saulėtekio al. 9) 207 aud.
  • Esant poreikiui 2019 metų birželio 3 dieną 10:00 – 16:00 val. Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto (Saulėtekio al. 9) 207 aud. bus organizuojamas pakartotinis balsavimas.

LTC Direktoriaus pareigas reglamentuoja Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto LTC nuostatai:

Fakulteto rinkimų komisija: doc. dr. Kazimieras Glemža (pirmininkas), doc. dr. Robertas Maldžius, Rokas Monkeliūnas.

Saulėtekio al. 9, 310 kab., LT10222   Vilnius, Lietuva

tel.: +370 5 236 6049