Balandžio 21 dieną įvyks Senato posėdis

Informuojame, jog balandžio 21 dieną (antradienį), 15 valandą, Senato posėdžių salėje įvyks Vilniaus universiteto Senato posėdis.

Posėdžio darbotvarkė:

1.Vilniaus universitetas studentų akimis.

Pranešėjas - VU SA prezidentas A. Uždanavičius

2.Dėl konferencijų, seminarų ir poilsio centro "Romuva", poilsio namų ir gamybinių mokymo bazių kelialapių kainos ir tvarkos.

Pranešėjas - kancleris dr. A. Pikturna.

3. Dėl Sveikatos ir sporto centro organizuojamos vaikų vasaros sporto stovyklos įkainių.

Pranešėjas - kancleris dr. A. Pikturna.

4. Dėl 2015 metų priėmimo į Vilniaus universiteto studijų programas taisykles įgyvendinančių teisės aktų tvirtinimo.

Pranešėjas - Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis.

5. Dėl 2015 metais priimtųjų studijuoti įmokų už pirmąjį semestrą atidėjimo.

Pranešėjas - Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis.

6. Dėl naujų studijų programų tvirtinimo:

6.1. Filologijos fakulteto gretutinių studijų programos „Ispanų kalba ir kultūra“ tvirtinimas;

6.2. Medicinos fakulteto ir LMTA jungtinės studijų programos „Muzikos terapija“ tvirtinimas;

6.3. Kauno humanitarinio fakulteto pirmosios pakopos studijų programos „Verslo valdymas“ tvirtinimas;

6.4. Kauno humanitarinio fakulteto pirmosios pakopos studijų programos „Finansų ir apskaitos taikomosios sistemos“ tvirtinimas;

6.5. Ekonomikos fakulteto antrosios pakopos studijų programos „Rinkodaros analitika“ tvirtinimas.

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis.

7. Dėl Komunikacijos fakulteto antrosios pakopos studijų programos „Žurnalistika“ pavadinimo keitimo.

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis.

8. Dėl Vilniaus universiteto vadovėlio statuso suteikimo:

8.1. dėl Vilniaus universiteto vadovėlio statuso suteikimo Filologijos fakulteto doc. D. Šileikaitės-Kaishauri mokymo priemonei „Einführung in die Phonetik und Phonologie des Deutschen. Basiswissen, Aufgaben und Literaturhinweise “ (Vokiečių kalbos fonetikos ir fonologijos įvadas. Dalyko pagrindai, užduotys ir nuorodos į literatūrą);

8.2. dėl Vilniaus universiteto vadovėlio statuso suteikimo Matematikos ir informatikos fakulteto prof. V. Bagdonavičiaus ir prof. J. Kruopio vadovėliui "Matematinė statistika".

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis.

9. Dėl Komunikacijos fakulteto pirmosios pakopos studijų programos „Kūrybos komunikacijos“ komiteto pirmininko keitimo.

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis.

10. Dėl Bendrųjų universitetinių studijų modulių (dalykų).

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis.

11. Dėl doktorantūros studijų kainų ir vietų skaičiaus bei rezidentūros studijų kainų.

Pranešėjas - Mokslo prorektorius dr. R. Jankauskas.

Kviečiame dalyvauti posėdyje. Su jo metu būsiančiais priimtais nutarimais galėsite susipažinti Universiteto interneto puslapio skiltyje "Senato sprendimai".