Gruodžio 15 d. įvyks Vilniaus universiteto Senato posėdis

Informuojame, jog artimiausią antradienį, gruodžio 15 dieną, 15 valandą Senato posėdžių salėje įvyks Vilniaus universiteto Senato posėdis.

Posėdžio darbotvarkė:

1. Vilniaus universiteto profesoriaus ir docento pedagoginių vardų teikimas (slaptas balsavimas).

Pranešėjas - Rektorius prof. A. Žukauskas

2. Dėl bendrųjų universitetinių studijų koncepcijos.

Pranešėjas - Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis

3. Kandidatų Lietuvos mokslų akademijos vardinių premijų konkursui svarstymas.

Pranešėja - Mokslo komiteto pirmininkė prof. Z.A. Kučinskienė

4. Dėl Vilniaus universiteto 2016-ųjų metų biudžeto formavimo eigos.

Pranešėjas - Kancleris dr. A. Pikturna

5. Dėl Kamieninio akademinio padalinio pavyzdinių nuostatų projekto tobulinimo eigos.

Pranešėjas – nuostatų tobulinimo darbo grupės vadovas prof. R. Baronas

6. Dėl Biochemijos instituto ir Biotechnologijos instituto tarybų įgaliojimų pratęsimo.

Pranešėjas - Rektorius prof. A. Žukauskas

7. Dėl studijų dalykų įtraukimo į Vilniaus universiteto bendrųjų universitetinių studijų (BUS) modulių (dalykų) aprašų registrą:

7.1. „Lyčių istorija ir teorija“ (Kauno humanitarinis fakultetas);

7.2. „Juoko kultūra“ (Filologijos fakultetas).

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis

8. Dėl studijų programų komitetų pirmininkų tvirtinimo:

8.1. Ekonomikos fakulteto antrosios pakopos studijų programos „Verslo procesų valdymas“ komiteto pirmininko tvirtinimas;

8.2. Matematikos ir informatikos fakulteto antrosios pakopos studijų programos „Matematika“ komiteto pirmininko tvirtinimas;

8.3. Kauno humanitarinio fakulteto pirmosios pakopos studijų programos „Programų sistemos“ komiteto pirmininko tvirtinimas.

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis

9. Dėl studijų programos pavadinimo keitimo (Komunikacijos fakulteto studijų programos „Informologija“ pavadinimo keitimas į „Žinių ir inovacijų vadyba“).

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis

10. Dėl mokslo žurnalų „Nonlinear Analysis: Modelling and Control“ ir „Respectus Philologicus“ redaktorių kolegijų sudėties atnaujinimo.

Pranešėja – Mokslo komiteto pirmininkė prof. Z.A. Kučinskienė

11. Dėl mokymosi visą gyvenimą ir papildomųjų studijų programų kainų tvirtinimo.

Pranešėjas – Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas dr. T. Medaiskis.

Kviečiame dalyvauti.