Kovo 23 d. įvyks Senato posėdis

Kviečiame į Senato posėdį, kuris vyks antradienį, kovo 23 d., 15:00 val. MS Teams Senato posėdžiai kanale.

Posėdžio darbotvarkė:

1.Vilniaus universiteto leidyklos metinės veiklos apžvalga. Vilniaus universiteto leidyklos direktorius dr. A. Gudinavičius.

2. Dėl pritarimo Vilniaus universiteto 2020 metų veiklos ataskaitos projektui. Rektorius prof. dr. R. Petrauskas.

3. Vilniaus universiteto 2020 m. pajamų ir išlaidų sąmatos įvykdymo ataskaitos projekto svarstymas ir nuomonės teikimas Tarybai.  Centrinės administracijos Finansų departamento vadovas S. Stankevičius.

4. Dėl Vilniaus universiteto senato nutarimo „Dėl Vilniaus universiteto pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų programų, į kurias vykdomas priėmimas 2021–2022 studijų metais, kainų ir studijų vietų skaičiaus, Vilniaus universiteto antrosios pakopos ir profesinių pedagoginių studijų programų, į kurias vykdomas priėmimas 2021–2022 studijų metais, kainų  ir Vilniaus universitete užsienio kalba dėstomų studijų programų, į kurias vykdomas užsienio šalių piliečių ir asmenų be pilietybės į valstybės nefinansuojamas studijų vietas 2021–2022 studijų metais, kainų patvirtinimo.  Studijų komiteto pirmininkė doc., dr. R. Matkevičienė. 

 

 

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku