Skelbiamas antrasis Tarybos nario rinkimų balsavimo turas

Vilniaus universiteto Centrinė rinkimų komisija šiandien vykusio posėdžio metu patvirtino Vilniaus universiteto tarybos nario - Universiteto dėstytojo ar mokslo (meno) darbuotojo, atstovaujančio fizinių ir technologijos mokslų ir studijų plėtros interesų sričiai rinkimų rezultatus. 

 

Centrinė rinkimų komisija nustatė, jog lapkričio 21-22 d. šešiuose Vilniaus universiteto kamieniniuose akademiniuose padaliniuose vykusiuose Universiteto tarybos nario rinkimuose dalyvavo 234 iš 294 į rinkėjų sąrašus įtrauktų asmenų (79,59 procento visų rinkėjų), todėl kvorumo reikalavimas yra tenkinamas ir rinkimai laikomi įvykusiais.

Centrinė rinkimų komisija patvirtino tokius Tarybos nario rinkimų rezultatus:

Konstantinas Pileckas - 85 balsai (36,32 proc.)

Valdas Šablinskas - 72 balsai (30,77 proc.)

Eugenijus Manstavičius - 71 balsas (30,34 proc.)

Negaliojančių biuletenių: 6 (2,56 proc.).

Kadangi nei vienam iš kandidatų nepavyko surinkti bent 50 procentų rinkėjų balsų, vadovaujantis Vilniaus universiteto tarybos narių rinkimų ir įgaliojimų nutraukimo tvarkos aprašo 41 ir 42 straipsnių reikalavimais, yra skelbiamas antrasis Tarybos nario rinkimų balsavimo turas (pakartotinis balsavimas), kuriame dalyvaus du pirmame ture neišrinkti ir daugiausia balsų surinkę kandidatai - Konstantinas Pileckas ir Valdas Šablinskas.

Antrasis rinkimų turas vyks šių metų lapkričio 29-30 dienomis Universiteto kamieniniuose akademiniuose padaliniuose. Jame galės balsuoti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintus rinkėjų sąrašus įtraukti Universiteto darbuotojai.