Vilniaus universiteto Tarybos nariu išrinktas Konstantinas Pileckas

Šiandien vykusio Centrinės rinkimų komisijos posėdžio metu patvirtinti Vilniaus universiteto Tarybos nario - Universiteto dėstytojo ar mokslo (meno) darbuotojo, atstovaujančio fizinių ir technologijos mokslų ir studjų plėtros interesų sričiai rinkimų rezultatai.

 

Centrinė rinkimų komisija nustatė, kad lapkričio 29-30 dienomis šešiuose Vilniaus universiteto kamieniniuose akademiniuose padaliniuose vykusiame Universiteto Tarybos nario rinkimų pakartotiniame balsavime (antrajame ture) dalyvavo 227 iš 295 į rinkėjų sąrašus įtrauktų asmenų (76,95 procento visų rinkėjų).

Centrinė rinkimų komisija patvirtino tokius Tarybos nario rinkimų rezultatus:

Konstantinas Pileckas - 112 balsų (49,33 proc.)

Valdas Šablinskas - 110 balsų (48,46 proc.)

Sugadintų/ negaliojančių biuletenių: 5 (2,20 proc.).

Atsižvelgiant į šiuos rezultatus, Vilniaus universiteto tarybos nariu išrinktas Konstantinas Pileckas. Išrinktasis kandidatas oficialiai įgys Tarybos nario teises ir statusą po to, kai vadovaujantis Statuto nuostatomis Senate iškilmingai perskaitys įsipareigojimo Vilniaus universitetui tekstą ir jį pasirašys. Planuojama, jog tai įvyks gruodžio 13 d. Senato posėdžio metu.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos