Kitą trečiadienį įvyks Vilniaus universiteto tarybos posėdis

Informuojame, jog kitą trečiadienį (gegužės 3 d.), 15 valandą, Senato posėdžių salėje įvyks Vilniaus universiteto tarybos posėdis.

Posėdžio darbotvarkė:

1. Dėl Vilniaus universiteto 2017 metų pajamų ir išlaidų sąmatos tvirtinimo.

Pranešėjas - Kancleris Gediminas Miškinis

2. Dėl pakartotinio Vilniaus universiteto 2016 metų veiklos ataskaitos projekto svarstymo.

Pranešėjas - Rektorius prof. Artūras Žukauskas

Atkreipiame dėmesį, jog 1 klausimo svarstymas vyks atvirame Tarybos posėdyje, o 2 klausimas bus svarstomas uždarame posėdyje, dalyvaujant tik dalyvaujant Tarybos, Senato ir jo komitetų vadovams bei Rektorato nariams (Rektoriaus komandos nariams bei kamieninių akademinių padalinių vadovams).