Spalio 25 d. įvyks Tarybos posėdis

Informuojame, jog spalio 25 dieną (trečiadienį), 15 valandą, Senato posėdžių salėje įvyks Vilniaus universiteto tarybos posėdis.

Posėdžio darbotvarkė:

Atvira posėdžio dalis (15.00 - 16.30 val.)

1. Priėmimo į Vilniaus universiteto pirmosios, antrosios pakopos ir vientisąsias studijas 2017 metais ataskaita.

Pranešėjas - Studijų prorektorius dr. Valdas Jaskūnas

2. 2018 metų biudžeto formavimo principai ir eiga.

Pranešėjas - Finansų departamento direktorius Sergejus Stankevičius

3. Dėl kai kurių Vilniaus universiteto statuto nuostatų, susijusių su kainų ir įmokų tvirtinimu, taikymo*.

Pranešėjas - Rektorius prof. Artūras Žukauskas

4. Dėl Vilniaus universiteto aukščiausio lygmens vadovų tarnybinio atlyginimo, priedų ir vienkartinių išmokų skyrimo laikinosios tvarkos aprašo pakeitimų.

Pranešėja - Bendruomenės reikalų prorektorė dr. Birutė Švedaitė-Sakalauskė

5. Dėl Akademinio personalo darbo užmokesčio tvarkos pakeitimo.

Pranešėja - Bendruomenės reikalų prorektorė dr. Birutė Švedaitė-Sakalauskė

6. Dėl Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos antikorupcinio vertinimo išvados.

Pranešėjas - Rektorius prof. Artūras Žukauskas

Uždara posėdžio dalis (dalyvauja tik Tarybos ir Rektoriaus komandos nariai) (16.40 - 18.00 val.)

7. Dėl planuojamos Vilniaus universiteto neakademinio personalo darbo užmokesčio politikos.

Pranešėja - Bendruomenės reikalų prorektorė dr. Birutė Švedaitė-Sakalauskė

8. Dėl Tarybos darbo reglamento pakeitimų.

Pranešėjas - Tarybos pirmininko pavaduotojas prof. Juozas Rimantas Lazutka

9. Dėl Tarybos darbo plano.

Pranešėjas - Tarybos pirmininkas Rimantas Kraujalis.

* - klausimas bus svarstomas tik jei jo teikimui Tarybai savo spalio 24 d. posėdyje pritars Vilniaus universiteto senatas.