COVID-19: aktuali informacija studentams ir darbuotojams

Jeigu buvote patys ar šeimos nariai lankėsi/lankosi pastaruoju metu užsienyje, atkreipkite dėmesį į mūsų šalyje galiojančias nuostatas, susijusias su COVID-19 situacija: http://koronastop.lrv.lt/.

 

Visoje Lietuvoje, visą parą, nemokamai galite kreiptis karštąja koronaviruso linija pasireiškus gripui būdingiems ligos simptomams – karščiavimui, kosuliui, gerklės skausmui ar apsunkintam kvėpavimui – po kelionės į užsienio šalis ar po kontakto su tikėtinu koronaviruso nešiotoju; o taip pat – norint pasikonsultuoti, kilus klausimų:

Karštoji linija Lietuvos gyventojams

1808

Skambinant iš užsienio

+370 (37) 367 963

Visa kita aktuali informacija taip pat skelbiama www.koronastop.lt

 

Karantino laikotarpiu prašoma vengti socialinių kontaktų ir rekomenduojama:

  • Dažnai plaukite rankas. Reguliariai ir itin atidžiai plaukite rankas su vandeniu ir muilu (netrumpiau kaip 20 s) arba valykite alkoholinėmis servetėlėmis.
  • Laikykitės saugaus atstumo nuo galimai sergančių asmenų. Laikykitės saugaus, bent 2 metrų atstumo tarp Jūsų ir kito asmens, turinčio kosulio ar čiaudėjimo simptomus.
  • Nelieskite rankomis savo akių, nosies ir burnos. Ant rankomis liečiamų paviršių gali būti įvairių virusų, kuriuos rankomis galima lengvai pernešti per akis, nosį ar burną. Tokiu būdu virusai gali užkrėsti visą organizmą.
  • Laikykitės kosėjimo, čiaudėjimo etiketo. Laikykitės ir raginkite aplinkinius laikytis etiketo. Tai reiškia, kad kosėti ar čiaudėti reiktų prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę. Panaudotą servetėlę nedelsiant saugiai išmeskite, nelaikykite jos vidinėse rūbų kišenėse.

Prevencinė medžiaga:

  • Atmintinė, kaip elgtis studijų vietose (lietuvių ir anglų kalbomis) NAUJA parsisiųsti
  • Plakatas (lietuvių ir anglų kalbomis) parsisiųsti
  • Vizualinė medžiaga TV ekranams (lietuvių kalba) parsisiųsti
  • Vizualinė medžiaga TV ekranams (anglų kalba) parsisiųsti
  • Rankų plovimo instrukcija (lietuvių ir anglų kalbomis) parsisiųsti

 

 

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku