Absolventų atsiskaitymo su biblioteka tvarka

Atsiskaičiusiu su biblioteka vadinamas absolventas, kuris:

• neturi delspinigių (delspinigiai iki 1 EUR absolventams yra automatiškai anuliuojami). Primename, kad karantino laikotarpiu delspinigiai neskaičiuojami, todėl reikia atsiskaityti tik už delspinigius, sukauptus iki karantino pradžios;
  • yra grąžinęs visus pasiskolintus leidinius;
  • yra grąžinęs visą pasiskolintą bibliotekos įrangą (ausinės, mobilių įrenginių įkrovimo laidai, spintelių daiktams laikyti ir individualių darbo kambarių raktai).

Tokių studentų atsiskaitymas automatiškai žymimas sistemoje, jiems niekur papildomai kreiptis nereikia.

Pagal VU absolventų atsiskaitymo tvarką, atsiskaitymo faktą sistemoje pažymės jūsų padalinio dalyko bibliotekininkas likus ne mažiau kaip 5 darbo dienoms iki numatytos diplomų įteikimo dienos.

Visus pasiskolintus leidinius jau galima grąžinti nuo gegužės 19 d. visuose bibliotekos padaliniuose darbo dienomis 11–16 val. Susimokėti delspinigius tuo pačiu metu galima Centrinėje bibliotekoje, Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre bei fakultetų skaityklose.

Kilus papildomiems klausimams dėl atsiskaitymo, studentai turėtų kreiptis į savo padalinio dalyko bibliotekininką. Dalyko bibliotekininko kontaktus galite rasti čia.