Leidinių skolinimas ir grąžinimas

Leidinių skolinimas ir grąžinimas

Sukurta: 01 birželio 2020

Leidinius galima pasiskolinti ir grąžinti savarankiškai, išankstiniai užsakymai nebevykdomi.

Leidinius grąžinti galite tik tame bibliotekos padalinyje, iš kurio jie buvo paimti, naudojantis savitarnos įrenginiais arba tam skirtose vietose.

Svarbu! Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Universiteto vidaus sprendimais, nuo rugsėjo 1 d. naudotis visomis VU bibliotekos paslaugomis gali tik Galimybių pasą turintys asmenys. Neturintys galimybių paso gali įeiti į Biblioteką tik grąžinti arba pasiimti užsakytas knygas. Dėl knygų užsakymo prašome kreiptis el. paštu . Daugiau apie galimybių pasą čia.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad būnant bibliotekoje visiems privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes.

VU bibliotekos darbo laikas

Kilus papildomiems klausimams dėl atsiskaitymo, studentus kviečiame kreiptis į savo padalinio dalyko bibliotekininką.

Kviečiame naudotis VU bibliotekos el. ištekliais! Prireikus pagalbos, kreipkitės į savo fakulteto dalyko bibliotekininką.

 

Maloniai primename, kad:

  • Kviečiame naudotis VU bibliotekos Skaitmeninėmis kolekcijomis.
  • Jeigu esate VU bendruomenės narys ir dokumentas ar jo dalis jums reikalinga moksliniam darbui, galite kreiptis dėl dokumento ar jo dalies suskaitmeninimo į Retų spaudinių skaityklą (el. paštu ) arba Rankraščių skaityklą (el. paštu ).

 

Biblioteka kviečia išlikti atsargiems ir atkreipti dėmesį, kad:

  • Atvykus pasiimti arba grąžinti leidinius, būtina laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp savęs ir kitų bibliotekos lankytojų.
  • Bibliotekos patalpose būtina visada dėvėti apsaugines veido kaukes.
  • Bibliotekoje, greta knygų pasiėmimo ir grąžinimo punktų, rasite rankų dezinfekavimo stoteles. Prašome dezinfekuotis rankas atvykus į biblioteką.
  • Bibliotekoje būtina laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.
  • Į biblioteką atvykti draudžiama, jeigu jums pasireiškė ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).