COVID-19 atvejai mūsų bendruomenėje

Nuo 2020 m. spalio 19 d., pirmadienio, kas savaitę skelbiame naujausius duomenis apie per praėjusią savaitę užfiksuotą COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atvejų skaičių tarp universiteto darbuotojų ir studentų. Duomenys pateikiami pagal VU Civilinės ir darbų saugos tarnybos turimą informaciją, gautą iš administracijos atstovų universiteto padaliniuose.

Daugiau informacijos – veiksmų schemose, pagal kurias veikiama VU darbuotojui ar studentui nustačius COVID-19 ir VU darbuotojui ar studentui įtariant COVID-19.

Į visus COVID-19 atvejus reaguojama pagal šias VU schemas ir toliau taikomos Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) rekomendacijos. Jeigu fiksuojamais atvejais mūsų bendruomenės narys ar narė lankėsi Universitete, privaloma artimą sąlytį su sergančiuoju ar sergančiąja turėjusių asmenų saviizoliacija, be to papildomai dezinfekuojamos susirgusio asmens darbo ar studijų patalpos. Prireikus papildomai koreguojamas studijų procesas.

Sausio 11 – 17 d. mūsų bendruomenėje gauta informacija apie šiuos atvejus
(skliausteliuose pateikiami ankstesnės savaitės, sausio 4 – 10 d., duomenys):
 Naujausia statistika:  Patvirtinti atvejai  Esantys saviizoliacijoje
 Darbuotojai  4 (3)  4 (1)
 Studentai  0 (0)  0 (0)

Skaičius atnaujinsime kas savaitę, paprastai pirmadienį, nurodydami praėjusią savaitę praneštų naujų COVID-19 atvejų skaičių.

Mes turime apie 5 tūkst. darbuotojų ir virš 24 tūkst. studentų.

Atsižvelgdama į infekcijos COVID-19 plitimo grėsmę, Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus dėl karantino paskelbimo ir siekdama apsaugoti mūsų bendruomenės narių sveikatą, koronaviruso prevencijai skirta darbo grupė nusprendė, kad visa veikla universitete iki sausio 31 d. turi būti tęsiama nuotoliniu būdu.

Tuo tarpu, Vilniaus universiteto Senatas apsisprendė, kad visos studijų veiklos universitete iki šio rudens semestro pabaigos bus vykdomos nuotoliniu būdu.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!