Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams

Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams

Sukurta: 08 balandžio 2020

Balandžio 7 d. startavo nauja jaunimo organizacijų iniciatyva „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“ (SMMS), kuri skirta Lietuvos mokinių mokymosi gerovės didinimui ir šiuo metu pasaulyje esančios COVID-19 pandemijos pasekmių švietimo sektoriuje mažinimui.

Iniciatyvos tikslas yra padėti 1–12 klasių moksleiviams geriau įsisavinti žinias, kurios yra suteikiamos besimokant nuotoliniu būdu. Iniciatyvos savanoriai – mentoriai – padės užsiregistravusiems moksleiviams gauti teorinę medžiagą, reikalingą tolesniam mokymuisi, konsultuos nuotolinio mokymosi klausimais. Mentoriai moksleiviams taip pat gali suteikti informaciją, susijusią su karjeros konsultavimu, mobilumu, profesiniu orientavimu. Be to, mentoriai gali užsiregistruoti ir vesti virtualius užsiėmimus. Mentoriumi gali būti: vyresniųjų klasių moksleivis, studentas ar studijas baigęs asmuo.

Visa pagalba moksleiviams yra suteikiama naudojantis nuotolinio bendravimo priemonėmis.

Iniciatyvą globoja Lietuvos Respublikos pirmoji ponia Diana Nausėdienė.

Šios iniciatyvos organizatoriai – Vilniaus universiteto Studentų atstovybė, Lietuvos studentų sąjunga, Lietuvos moksleivių sąjunga ir Lietuvos jaunimo organizacijų taryba.

Registracija norintiems tapti mentoriais: https://smms.lt/savanoriu-registracija/

Jei kyla klausimų, susisiekite el. paštu:

 

SMMS – VU SA projektas, pradėtas vykdyti 2009 metais. Tai trijų dienų stovykla, tačiau šiemet dėl situacijos šalyje ir pasaulyje, ši stovykla tapo virtualiu projektu ir persikėlė į „Discord“ platformą. Prasidėjus šiai iniciatyvai, stovykla veikia ir toliau.

„Discord“ nuoroda: https://discordapp.com/invite/EG48x7f

Daugiau informacijos: www.smms.lt