Nenuotolinė veikla

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais, Vilniaus universitete nuo rugpjūčio 1 d. taip pat griežtinami reikalavimai lankytojams ir juos aptarnaujantiems Vilniaus universiteto darbuotojams:

  • ribojamas darbuotojų fizinis kontaktas su lankytojais, išlaikant bent 1 m atstumą nuo lankytojų;
  • lankytojai ir juos aptarnaujantys darbuotojai privalo dėvėti veido apsaugos priemones;
  • lankytojai privalo būti informuoti apie prievolę dėvėti veido apsaugos priemones;
  • darbuotojams rekomenduojama susirinkimus organizuoti nuotoliniu būdu, o nesant tokios galimybės – susirinkimų metu dėvėti veido apsaugos priemones.

Visiems kitiems darbuotojams, dirbantiems savo kabinetuose su nuolatiniais bendradarbiais ir neturintiems sąlyčio su išorės lankytojais, prievolės dėvėti veido apsaugos priemones nėra.

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad šalia įėjimų į universiteto patalpas bei patalpose ir toliau bus sudaryta galimybė darbuotojų ir lankytojų rankų dezinfekcijai bei temperatūros pasimatavimui.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku