Erasmus+ praktika po studijų baigimo

Net ir pasibaigus studijoms, Vilniaus universiteto absolventai turi galimybių ir toliau naudotis VU teikiamomis paslaugomis. Viena jų – galimybė įgyti tarptautinės darbo patirties pagal ERASMUS+ programą. Todėl jeigu esi paskutinio bakalauro ar magistro kurso studentas ir net po studijų baigimo nori išnaudoti visas profesinio tobulėjimo galimybes, iki gegužės 31 d. pateik paraišką Erasmus+ absolvento praktikai atlikti.

Dėl šiuo metu susiklosčiusios situacijos susirasti praktikos organizaciją užsienyje gali būti sudėtinga, todėl paraišką gali pateikti ir nesusiradęs (-usi) konkrečios vietos praktikai. Pateikęs (-usi) paraišką laiku ir gavęs (-usi) patvirtinimą stipendijai, išvykti į Erasmus+ praktiką galėsi per metus nuo studijų baigimo, kai tik susirasti Tave priimančią praktikos organizaciją. Daugiau informacijos apie Erasmus+ praktiką rasi čia.