Studijos ir praktika

Rekomenduojame studentui, išvykusiam į užsienį dalinėms studijoms ar praktikai, vadovautis priimančio universiteto/ aukštosios mokyklos ar organizacijos ir tos šalies vyriausybės rekomendacijomis, skirtomis COVID-19 viruso plitimui stabdyti.

Priimančiajam universitetui perėjus prie mokymo nuotoliniu būdu, rekomenduojame Jums tęsti dalines studijas nuotoliniu būdu. Atkreipiame dėmesį, jog dalinių studijų stipendija bus mokama pagal studijų laikotarpį, nurodytą priimančiojo universiteto išduotoje dalinių studijų pažymoje (angl. Confirmation of Erasmus study period).

Jei nusprendžiate nutraukti studijas užsienyje, informuokite priimančio ir Vilniaus universitetų koordinatorius bei Tarptautinių ryšių skyrių el. paštu: . Nepamirškite paprašyti priimančiojo universiteto, kad išduotų Studijų laikotarpio patvirtinimo dokumentą, kurio kopiją atsiųskite anksčiau nurodytu elektroninio pašto adresu.

Prieš nutraukdami praktiką apie savo ketinimą būtinai informuokite savo padalinį dėl privalomos praktikos laikotarpio užskaitymo. Dėl praktikos stipendijos mokėjimo klausimų kreipkitės į VU Studentų paslaugų ir karjeros skyrių (). Nepamirškite paprašyti priimančiosios organizacijos, kad išduotų Praktikos sertifikatą (Praktikos sutarties dalis „After the mobility“).

 

Lietuvos Respublikos Vyriausybės priimtus sprendimus dėl situacijos valdymo ir kitą aktualią informaciją apie padėtį šalyje galite rasti LR Užsienio reikalų miniterijos informacijoje keliaujantiems.
Lietuvos piliečiams leidžiama atvykti iš bet kurios šalies, tačiau, ar reikalinga privaloma 14 dienų izoliacija, būtina pasitikrinti Sveikatos apsaugos ministerijos skelbiamuose valstybių sąrašuose (pasitikrinti). Visi asmenys, grįžę iš šalių, įtrauktų į COVID-19 ligos paveiktų šalių sąrašą, per 24 valandas nuo grįžimo į Lietuvos Respubliką momento privalo užsiregistruoti NVSC.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku