Psichologinė

Reaguojant į dabartinę situaciją dėl COVID-19, natūralu, jog gali kilti įvairūs baimės ar nerimo jausmai. Norime pabrėžti, jog karantino metu galimybės kreiptis psichologinės pagalbos nesumažėjo. Jei išgyvenate nemalonius jausmus ir norite pasikalbėti, galite gauti pagalbą konsultacijose internetu ir telefonu.

 

Vilniaus universiteto Konsultavimo ir mokymų centro psichologai teikia teikia konsultacijas nuotoliniu būdu jums patogia programėle (Skype, Viber, WhatsApp, Google Hangouts, MS Teams ir kt.).

Vilniaus universiteto studentams taikoma 75% nuolaida, o darbuotojams – 50%. Kreiptis galite el. paštu  bei telefono numeriu +370 5 268 7254, o konsultantų sąrašą galite rasti čia.

 

Vilniaus universitete taip pat yra teikiamos iki 3 nemokamų skubių konsultacijų kriziniais atvejais. Kada galima gauti krizinę konsultaciją?

  • turint minčių apie savižudybę ir/ar ketinimų;
  • patiriant baimės, nerimo, beviltiškumo jausmus dėl karantino ir/ar pandemijos;
  • išgyvenant sukrečiantį gyvenimo įvykį: netektį, skyrybas ir kt. staigias permainas;
  • nerimaujant dėl VU bendruomenės nario, kuris gali turėti minčių apie savižudybę.

Konsultacijos teikiamos be eilės, registracija vykdoma el. paštu .

 

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku