Psichologinė

Reaguojant į dabartinę situaciją dėl COVID-19, natūralu, jog gali kilti įvairūs baimės ar nerimo jausmai. Norime pabrėžti, jog karantino metu galimybės kreiptis psichologinės pagalbos nesumažėjo. Jei išgyvenate nemalonius jausmus ir norite pasikalbėti, galite gauti pagalbą konsultacijose gyvai, internetu ir telefonu.

Vilniaus universiteto Konsultavimo ir mokymų centro psichologai teikia teikia konsultacijas nenuotoliniu būdu, bet ir nuotoliniu būdu, jums patogia programėle (Skype, Viber, WhatsApp, Google Hangouts, MS Teams ir kt.).

Individualių konsultacijų metu nerekomenduojama lankytis klientams, kuriems pasireiškia karščiavimas ar kurie turi ūminių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas).

Vilniaus universiteto studentams taikoma 75% nuolaida, o darbuotojams – 50%. Kreiptis galite el. paštu bei telefono numeriu +370 5 268 7254, o konsultantų sąrašą galite rasti čia.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku