Psichologinė

Reaguojant į dabartinę situaciją dėl COVID-19, natūralu, jog gali kilti įvairūs baimės ar nerimo jausmai. Norime pabrėžti, jog karantino metu galimybės kreiptis psichologinės pagalbos nesumažėjo. Jei išgyvenate nemalonius jausmus ir norite pasikalbėti, galite gauti pagalbą konsultacijose gyvai, internetu ir telefonu.

Vilniaus universiteto Konsultavimo ir mokymų centro psichologai nuo gegužės 20 d. atnaujina paslaugų teikimą nenuotoliniu būdu, bet ir toliau teikia konsultacijas ir nuotoliniu būdu, jums patogia programėle (Skype, Viber, WhatsApp, Google Hangouts, MS Teams ir kt.).

Individualios konsultacijos yra teikiamos laikantis šios, karantino laikotarpiui labai svarbios, tvarkos:

  • užtikrinant ne mažesnį kaip 2 metrų atstumą tarp asmenų;
  • į patalpas klientai įleidžiami ne anksčiau nei sutartu laiku;
  • paslaugos teikiamos nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8.00 iki 18.00 val.;
  • nerekomenduojama lankytis klientams, kuriems pasireiškia karščiavimas ar kurie turi ūminių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas), taip pat – rizikos grupės asmenims (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis;
  • prie įėjimo į patalpas visiems klientams teikiama informacija apie asmens higienos laikymosi būtinybę (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.).

Vilniaus universiteto studentams taikoma 75% nuolaida, o darbuotojams – 50%. Kreiptis galite el. paštu, o konsultantų sąrašą galite rasti čia.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos