Psichologinė pagalba

Jei šiuo metu Jums kyla minčių apie savižudybę ir/ar turite ketinimų nusižudyti arba Jums yra neramu dėl kolegos (-ės) ar studento (-ės) ir įtariate, jog jam (-ai) kyla minčių apie savižudybę ir/ar turi ketinimų nusižudyti, nelikite su tuo vienas. Vilniaus universitete taip pat yra teikiamos iki 3 nemokamų skubių konsultacijų kriziniais atvejais. Konsultacijos teikiamos be eilės, registracija vykdoma el. paštu  arba tel. +3706 9934818, +3706 5899392.


Psichologinio konsultavimo tikslas – padėti žmonėms išsiaiškinti, suprasti bei spręsti asmeninius arba tarpasmeninius su psichologine savijauta ar elgesiu susijusius sunkumus. Psichologinės konsultacijos metu psichologas gali padėti atpažinti ir keisti negatyvų ar nelogišką mąstymą, suformuoti teigiamą požiūrį į save bei išorinį pasaulį, įveikti beviltiškumo ir bejėgiškumo jausmą, jaustis atsakingu ir kontroliuojančiu savo veiksmus, sugrąžinti gebėjimą jausti malonumą, surasti kasdienių problemų sprendimus, atrasti stipriąsias savo puses ir pasinaudoti jomis įvairiose gyvenimo srityse, įveikti stresą, potrauminius išgyvenimus, spręsti tarpasmeninius konfliktus.

Galimos įvairios konsultavimo formos: individualios psichologinės konsultacijos, grupės psichologinės konsultacijos, kai dalyvauja konsultantas (arba du konsultantai) ir klientų (nuo 5 iki 10 asmenų) grupė, ir šeimos psichologinės konsultacijos, kai dalyvauja du arba daugiau giminystes, santuokiniais ar partnerystės ryšiais susiję asmenys (šiuo atveju jie vadinami klientu). 

Psichologinės konsultacijos yra teikiamos VU Filosofijos fakultete (Universiteto g. 9/1) ir Fizikos fakultete (Saulėtekio al. 9) įsikūrusiuose psichologinio konsultavimo kabinetuose. 

Taip pat reguliariai organizuojami seminarai ir praktiniai užsiėmimai bendruomenės nariams aktualiomis temomis, susijusiomis su psichikos sveikatos gerinimu (pvz., streso įveikos, atidėliojimo mažinimo, savęs pažinimo ir kūrybiškumo lavinimo temomis ir pan.). 

Svarbu bendruomenei

VU bendruomenės nariams taikomos ypatingos mokėjimo sąlygos kompensuojama dalis konsultacinių paslaugos kainos (psichologinio konsultavimo įkainiai), o renginiams taikomos 50 proc. nuolaida.

Kontaktai

Konsultavimo ir mokymų centras

 

Tel.: +370 5 268 72 54 

 

Nepavykus prisiskambinti, rašykite el. paštu arba kreipkitės Vilniuje >>> arba Kaune >>>

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku