Akademinis ir karjeros konsultavimas

Akademinis konsultavimas – tai pagalba ieškantiems informacijos apie studijas ar ieškantiems patarimo, kaip spręsti studijų metu kilusias problemas. Konsultuodami siekiame suteikti kokybišką, į jūsų poreikius nukreiptą pagalbą. Vilniaus universiteto akademiniai konsultantai dirba kiekviename universiteto fakultete (suraskite savo akademinį konsultantą čia arba savo fakultete) ir jie yra pasiruošę:

  • supažindinti jus su skirtingomis mokslo sritimis, papasakoti apie studijų programų pasirinkimo galimybes;
  • konsultuoti renkantis studijų programas;
  • suteikti informaciją apie priėmimo į Vilniaus universitetą sąlygas: priėmimo taisykles, svarbiausias datas, konkursinio balo formavimą;
  • konsultuoti, norinčius keisti studijų programą ar atnaujinti nutrauktas studijas;
  • suteikti informaciją apie finansines paramos studentams galimybes;
  • paaiškinti, kokios tvarkos reglamentuoja mokymąsi aukštojoje mokykloje;
  • suteikti informaciją ir pagalbą studentams, turintiems specialiųjų poreikių;
  • konsultuoti kitais su studijomis susijusiais klausimais. 

 

Karjeros konsultavimas 

Karjeros pasirinkimas jums kelia abejonių, svarstote, ar teisingai pasirinkote karjeros kryptį, profesiją, studijas, ar tikrai jums geriausiai tinka būtent ši karjeros kryptis, darbinė veikla? Artėja studijų baigimas, ir jūs svarstote, ieškoti nuolatinio darbo ar geriau rinktis magistrantūros ar doktorantūros studijas? O gal išvykti savanoriauti? Konsultantas gali jums padėti pažinti save, savo gyvenimo prioritetus, tyrinėti karjeros galimybes ir priimti geresnius karjeros sprendimus.

 Ugdymo karjerai seminarai padės veiksmingai valdyti karjerą. To įgyti galima įvairiais būdais, pvz., lankant specialius aukštosios mokyklos formalius ir neformalius mokymus: karjeros valdymą, patirtinę studiją, seminarus ir kt. Panašūs neformalūs mokymai, karjerai skirti renginiai, klubai, asociacijos, būreliai organizuojami ir kitur, tereikia pasidomėti (sužinokite daugiau čia). Taip pat galite išmėginti savarankiškas ugdymo karjerai priemones, karjeros bibliotekos informacinius ir metodinius leidinius.

Darbo ir praktikos paieška – tai jūsų pačių aktyviai ir tikslingai planuojama ir valdoma veikla, kelianti konkrečias užduotis, o prireikus – ir tobulinama. Jums patiems teks planuoti, kaip šias užduotis įgyvendinti, vertinti, koreguoti ir tobulinti. Tikslingos paieškos gali atverti puikias jūsų tolesnės karjeros galimybes (sužinokite daugiau čia).

Kontaktai

Studentų paslaugų ir karjeros skyrius

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku