Meno ir sporto kolektyvai

Menas ir sportas

Sukurta: 10 vasario 2016

Sportuojate ir norite dalyvauti universiteto sporto rinktinėse?

Šiuo metu universitete yra per 20 įvairių sporto šakų rinktiniųStudentai, turintys sportinės patirties ar gerus fizinius duomenis, kviečiami prisijungti ir užsiimti mėgstama sporto šaka. 

Universiteto rinktinės dalyvauja Lietuvos ir tarptautiniuose studentų čempionatuose, įvairaus lygio respublikinėse bei tarptautinėse varžybose.

tinlkininkesUniversitete studijuojantiems aukšto meistriškumo sportininkams gali būti sumažintas studijų mokestis, už aukštus pasiekimus skiriamos stipendijos, sudaromi individualūs studijų planai. Todėl labai svarbu, kad kiekvienas į universitetą įstojęs sportininkas pasakytų savo sporto pasiekimus ir būtų įtrauktas į VU Sveikatos ir sporto centre kaupiamą studijuojančių sportininkų duomenų bazę.

Tradiciškai kiekvienais mokslo metais vyksta tarpfakultetinės Rektoriaus taurės varžybos, kuriose dalyvauja visų fakultetų studentų komandos iš viso apie 700 studentų. Startuojama 11-oje varžybų: kroso, merginų krepšinio, vaikinų krepšinio, futbolo, plaukimo, rankos lenkimo, aerobikos, svarsčių kilnojimo, stalo teniso, lengvosios atletikos ir keliautojų sporto.

Vyriausiasis varžybų teisėjas – Rimantas Turskis. Kasmet Rektoriaus taurės varžybas kartu su Sveikatos ir sporto centru organizuoja skirtingi fakultetai. 

Esate meno žmogus ir norite įsilieti į patinkančios srities meno kolektyvą?

Vilniaus universitete veikia 18 įvairių žanrų meno kolektyvų – chorai, teatrai, ansambliai, teatro trupės ir vargonų studija. Meno kolektyvai nuolat pasirodo Lietuvoje ir užsienio šalyse, dalyvauja konkursuose ir festivaliuose.

 Kamerinio orkestro repeticija

Repeticijos ir pasirodymai tampa svarbia gyvenimo dalimi ir – dažnai – vienu ryškiausių studijų metų įspūdžių.

Kai kurie kolektyvai auga kartu su savo nariais ir taip šalia studentiškų kolektyvų veikia jau ir alumnų kolektyvai. 

Visi meno kolektyvai Vilniaus universitete