Sveika gyvensena

Sveika gyvensena

Sukurta: 10 vasario 2016

Studentai Sveikatos ir sporto centre žinias apie sveikatą ir savo fizinį aktyvumą gali planuoti rinkdamiesi iš daugiau nei 20-ties įvairių sporto ir sveikatingumo užsiėmimų.

Sporto šakų treniruotės

VU bendruomenei siūlomos nemokamos sveikatingumo ir įvairių sporto šakų pratybos.

Sveikatingumo treniruotės

Norintieji mankštintis rytais arba vakarais, laukiami grupiniuose užsiėmimuose. Visą savaitę veikia treniruoklių salės, jose teikiamos konsultacijos, sudaromi individualūs treniruočių planai. Tiems, kurie nori mankštintis ar sportuoti su draugais, siūlomos sporto bazių rezervacijos paslaugos.
Daugelis Sveikatos ir sporto centre vedamų užsiėmimų yra nemokami. Mokami grupiniai užsiėmimai, o treniruoklių salės ir individualios treniruotės sporto bazėse – už itin mažas kainas.

Varžybos

Kiekvienais mokslo metais organizuojamos tarpfakultetinės Rektoriaus taurės varžybos, kuriose rungiasi VU fakultetų komandos. Studentai startuoja lengvosios atletikos, rankos lenkimo, aerobikos, moterų ir vyrų krepšinio, futbolo, svarsčių kilnojimo, stalo teniso, tinklinio, keliautojų sporto, plaukimo, kroso varžybose. Be tarpfakultetinių varžybų organizuojami ir įvairūs turnyrai bei sveikatinimo renginiai.
Studentai, norintys atstovauti savo fakultetui, gali kreiptis į Sveikatos ir sporto centrą arba savo padalinio studentų atstovybės sporto / laisvalaikio srities kuratorių.

Kontaktai

VU Sveikatos ir sporto centras
El. p.:
Tel.: +370 5 219 3032.