VU senjorams

VU senjorams

Sukurta: 17 birželio 2016

Senjorai
VU labai vertina buvusius savo darbuotojus profesorius emeritus, profesorius, docentus, lektorius ir, žinoma, administracijos darbuotojus - kiekvieno indėlis, nors ir skirtingas, bet vienodai svarbus.

Gražia tradicija tampa kasmet vasaros pradžioje rengiama VU senjorų diena – čia kviečiami dalyvauti visi norintys. VU senjorų dienų metu jau buvo aplankyti Botanikos sodas, Valdovų rūmai, CERN paroda.

VU senjorų klubai

VU senjorai yra kviečiami burtis į savo fakultetų senjorų klubus tai ne tik puiki proga palaikyti senus gerus bičiuliškus ryšius, bet ir nuolat tobulėti juk galite kartu dalyvauti ekskursijose, parodose, organizuoti susitikimus su įdomiais, svarbiais ar garsiais žmonėmis ir juose dalyvauti.

Chemikai senjorai
Ypač norėtume išskirti aktyviai ir draugiškai daugelį metų veikiantį Chemikų senjorų klubą, kuriam vadovauja p. Leopoldas Radžiūnas.

Labai tikimės, kad puikus chemikų pavyzdys įkvėps ir kitų mokslų krypčių VU senjorus susiburti į klubus.

VU senjorų kortelė

Norėdami, kad ryšys su Vilniaus universitetu išliktų gyvas ir tamprus, siūlome užsisakyti VU senjoro kortelę. Išeinantiems į pensiją VU bendruomenės nariams kortelė suteikia galimybę išlaikyti savo universitetinį elektroninio pašto adresą, o tai pat - galėsite naudotis VU bibliotekos paslaugomis.

 

Norėdami užsisakyti VU senjoro kortelę, kreipkitės į savo tiesioginį vadovą ar Jūsų personalo duomenis tvarkantį specialistą. 

Jei esate VU senjoras (buvęs darbuotojas) ir norėtumėte prisijungti prie senjorų veiklų, mielai kviečiame parašyti mums:

Bendruomenės vystymo skyrius, el. p.